Yüksek Çıta İzmir | Karşıyaka – Buca Kurs Merkezi

Karşıyaka kurs - etüt merkezi

İzmir Karşıyaka en iyi kurs etüt merkezi için Yüksekçıta Kurs Merkezi ile irtibat kurun. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimi alan öğrenciler için kurs fırsatları Yüksekçıta Kurs Merkezinde sizi bekliyor. Kurs merkezinde öğrencilerin ödev takipleri ve kontrolleri yapılıyor. Aynı zamanda tüm dersler ve bu derslerin konu anlatımları da kursun içinde yer alıyor. Kurs merkezinde alanında uzman sınıf ve branş öğretmenleri derslere giriyor ve öğrencilerin tüm konuları anladıklarının sağlaması yapılıyor. Hazırladığımız bu makalede Yüksekçıta Kurs Merkezi’nin öğrencilere sunduğu ayrıcalıklara, Karşıyaka kurs merkezinde yapılan çalışmalara, Karşıyaka etüt merkezi ayrıntılarına ve Karşıyaka en iyi kurs merkezi ve Karşıyaka en iyi etüt merkezi ifadelerinin ne anlama geldiğine yer vereceğiz.

Yüksekçıta Kurs Merkezinde en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim veriliyor. Öğrenci takibinin sıkı bir şekilde yapıldığı kurs merkezinde, aynı zamanda aylık deneme sınavları ile de öğrencilerin gelişimleri takip ediliyor ve buna göre yeni eğitim haritaları ortaya çıkarılıyor. Anne, baba ve öğrencilerin talepleri doğrultusunda kurs eğitimlerinin yanı sıra birebir özel dersler de yine kurs eğitiminin bir parçası olarak sunuluyor. Kurs merkezinin avantajları bunlarla da sınırlı değil.

Yüksekçıta Kurs Merkezinde aynı zamanda öğrenciler için yemek hizmeti ve servis hizmeti de veriliyor. Öğrenciler hem sağlıklı besleniyor. Hem de okuldan kurs merkezine, kurs merkezinden eve ulaşımları güvenli şekilde sağlanıyor. Yüksekçıta Kurs Merkezinde ayrıca nitelikli İngilizce Kursu da yer alıyor. Öğrencilerin İngilizceyi dinleme, okuma, konuşma ve yazma aşamalarından geçerek bu dile tamamen hakim olmaları sağlanıyor. Kurs merkezinin bir diğer avantajı ise Yaz Okuludur. Öğrencilerin derslerden, konulardan ve dolayısıyla eğitimden kopmamaları için eğlenceli aktivitelerin ve gezilerin de yer aldığı Yaz Okulu Kursları yaz döneminde öğrencilerle buluşuyor.

Karşıyaka en iyi kurs – etüt merkezi

İzmir Karşıyaka en iyi kurs etüt merkezi için bizimle iletişim kurun. İlkokul, ortaokul ve lise sınıfları ile LGS Hazırlık Etütleri öğrencilere geleceğin kapılarını aralıyor. 1., 2., 3. ve 4. Sınıfları kapsayan ilkokul etüt sınıflarında öğrencilerin ödevleri takip ediliyor ve çözümlerinin kontrolleri yapılarak ödevlerin doğru şekilde cevaplanması sağlanıyor. Detaylı öğrenci takibinin yapıldığı bu sınıflar en fazla 15 kişilik olarak düzenleniyor. Alanında uzman ve deneyimli sınıf öğretmenleri, öğrencilerin, anlatılan konuları anlayıp anlamadığını ve eğitim durumunu ölçmek için aylık deneme sınavları yapıyor. Bu deneme sınavları sayesinde öğrencilerin gelişimleri yakından takip ediliyor. Tüm bunların yanında, uzman eğitmenler tarafından verilen özel dersler ile de eksik kalan, anlaşılamayan konuların anlaşılması sağlanıyor.

Yüksekçıta Kurs Merkezinde ilkokul sınıfları için servis hizmeti veriliyor. Öğrenciler okulundan ya da evden alınarak kurs merkezine güvenli şekilde getiriliyor ve aynı şekilde eve tekrar servislerle bırakılıyor. Kurs merkezinde ayrıca yemek hizmeti de veriliyor. Hafta içi her gün yapılan ilkokul kursları, öğrencinin okul programına göre düzenleniyor. Ders saatleri sabah saatlerinde ya da öğleden sonra yapılabiliyor. Bir eğitim – öğretim dönemini kapsayan bu kurslar, çocuklarınızı geleceğe en doğru ve donanımlı şekilde hazırlıyor. Yüksekçıta Kurs Merkezi ile irtibat kurarak, aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, uzman eğitimcilerimiz tarafından tüm cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurs merkezinde 5., 6. ve 7. Sınıfları kapsayan ortaokul etüt sınıfları da yer alıyor. Bu kurs merkezinde de ilkokul etüt sınıflarında olduğu gibi ödev takibi, ders konu anlatımı, ayrıntılı öğrenci takibi, özel dersler ve deneme sınavları yer alıyor. Servis ve yemek hizmeti gibi ayrıcalıklardan ortaokul öğrencileri de yararlanıyor. Dersler hafta içi her gün, öğrencilerin okul ve ders programlarına göre ayarlanıyor. Deneyimli eğitmen kadrosu tarafından yapılan ödev takip ve kontrolü, öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasını ve bu derslerde başarılı olmasını sağlıyor. Ayrıca İngilizce kursları ile de öğrencinin bu dünya dilini öğrenmesi sağlanıyor. En fazla 12 kişilik sınıflarda, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin İngilizce seviyelerine göre seviye grupları oluşturuluyor. Konuşma Kulübünün de yer aldığı eğitim sınıflarında, Türk ve yabancı uzman eğitimciler İngilizce dili eğitimi veriyor. Tüm eğitimler en geçerli metotlarla yapılıyor.

Karşıyaka en iyi kurs – etüt merkezi tavsiyesi

İzmir Karşıyaka en iyi etüt merkezi tavsiyesi isteyenler için Yüksekçıta Kurs Merkezi öğrencilere büyük ayrıcalıklar sunuyor.  İlkokul ve ortaokul kurs programlarının yanı sıra LGS Hazırlık Etütleri ile de öğrencileri Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına hazırlıyor. LGS sınavına hazırlık sınıfları 8 kişilik olarak düzenlenmiştir. 600 saat ders, 240 saat etüt yapılmaktadır. Ayrıca 40 saat özel ders, kurs programına katılan tüm öğrencilere ücretsiz olarak verilmektedir. Toplam 880 saat eğitimin yanında, 32 deneme sınavı ile de öğrencilerin LGS sınavından en iyi puanı alması için yeterli altyapı oluşturulmaktadır. Ayrıca öğrencilerin Türkiye genelinde yapılan deneme sınavlarına da katılımı sağlanmaktadır.

Yüksekçıta Eğitim Kurs Merkezinde Yaz Okulu eğitimleri ile de öğrencilerin eğitimden uzak kalmaması sağlanıyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan yaz aylarında yapılan Yaz Okulu eğitimlerine 7 ile 13 yaş arası öğrenciler katılıyor. Yaz Okulunda tam gün ya da yarım gün seçenekleri bulunuyor. Yaz ödevi, konu tekrarı ve okuma saati gibi akademik bir eğitimin verildiği Yaz Okulunda, aynı zamanda satranç, yüzme ve drama gibi etkinlik ve aktiviteler de yapılmaktadır. Aynı zamanda İngilizce dili eğitimi ile de kursa katılanların İngilizce seviyesi yükseltilmektedir. Yüksekçıta Kurs Merkezi tarafından organize edilen Yaz Okulunda öğrenciler için kahvaltı, öğlen yemeği ve ikinci kahvaltısı vardır.

Neden Yüksekçıta Kurs Merkezi?

İzmir Yüksekçıta Kurs Merkezi, öğrencilerin eğitim sürecinin bir düzen içinde ilerlemesini sağlar. Öğrencilerin gittikleri okullarda girdikleri dersler, bu derslerde karşılarına çıkan konular ve yararlandıkları kaynaklar yeterli olmayabilir. Tüm bunlara öğrencilerin bireysel farklılıkları da eklendiğinde, okul tek başına eğitim için yeterli olmaz. Yüksekçıta Kurs Merkezi bu aşamada devreye girer. Öğrencinin eğitim sürecini düzene sokar. Öğrencinin hedeflerini daha kolay ve etkili şekilde gerçekleştirmesi için eksiklerini tamamlar ve onu doğru hedefe yönlendirir.

Kurs merkezinin önceliklerinden biri de öğrencinin enerjisinin dengeli şekilde dağıtılmasıdır. Bu enerji dengeli biçimde dağılırken, aynı zamanda, eksiklerin tespit edilmesi ve bunların doğru şekilde tamamlanması için öğrenci yeterli eğitimlerden geçer. Nitelikli eğitim alan öğrenci, ödevlerini daha kolay çözer ve gireceği tüm sınavlardan en yüksek puanları alarak çıkar. Öğrencinin ödevleri birebir takip edilir ve çözemediği sorular, konuları tekrar anlatarak çözülür. Öğrencinin tüm dersler ve bu derslerin konularını anlayarak ilerlemesi sağlanır.

Yüksekçıta Kurs Merkezinde ayrıca nitelikli rehberlik hizmeti de veriliyor. Alanında uzman ve deneyimli rehberlik öğretmenleri, yüksek iletişim becerileri ile öğrencilerin sorunlarını etkili biçimde çözer. Tüm eğitim müfredatına ve öğrenci psikolojisine hakim olan eğitimciler, öğrencilerle periyodik olarak görüşürler. Tüm bu süreçlerde öğrencilerin gelişimleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Aynı zamanda öğrencilere ödev verilmesi, ödev kontrollerinin yapılması, girdikleri sınavlarda aldıkları puanların değerlendirilmesi, bu puanlara ve eğitim sürecine göre hedeflerin belirlenmesi ve yeni ders çalışma planlarının hazırlanması da rehberlik hizmetinin bir parçasıdır. Uzman eğitimciler muhtelif aralıklarla yaptıkları motivasyon konuşmaları ile de öğrencilerin başarı oranını arttırır.

Karşıyaka en iyi kurs – etüt merkezi fiyatları

İzmir Karşıyaka kurs fiyatları için Yüksekçıta Kurs Merkezi ile iletişim kurun. Yüksekçıta Karşıyaka – 1 Kurs Merkezi, Bahriye Üçok Mahallesi 1762. Sokak No:16, ve 1762/2. Sokak No:3 Karşıyaka adreslerindedir. 0232 336 96 06 ve 0506 100 99 79 iletişim numaralarından Yüksekçıta Eğitim Kurs Merkezi ile irtibat kurabilir ve tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Deneyimli akademik kadroya sahip olan ve tüm eğitimlerini geçerli eğitim metotlarına göre düzenleyen kurs merkezi, alanında en iyi eğitimcilerle çalışıyor. Yeni sınıfında diğer öğrencilerden bir adım önde olmak, tüm dersleri ve konularını öğrenmek isteyen öğrencileri Yüksekçıta Kurs Merkezimize bekliyoruz.